Kalp damarlarımdaki tıkanıklık nedeniyle İzmir, Denizli ve İstanbul’da bir çok kalp doktoruyla görüştüm. Son olarak da Sayın Yavuz Beşoğul ile görüştüm.

Malum, Bypass ameliyatı olacağım için endişeliydim ve kafamda bir çok soru vardı. Kendisine olan tüm sorularıma muayene raporlarımı incelerken ve teşhis koyarken gerçekçi, ayakları yere basan ve tatminkar cevaplar verdi ve bu gerçekçi yaklaşımından çok etkilenerek Bypass ameliyatım için kendimi sayın YAvuz Beşoğul’a teslim ettim.

Operasyonum gayet iyi geçti. Tabiki Sayın Yavuz Beşoğul ile birlikte ameliyat ekibindeki Sinan ve Volkan Hocalara da ayrı ayrı bu operasyonu kısa sürede ve sağlıklı biçimde tamamladıkları için gönülden, sonsuz teşekkürlerimi borç biliyorum.

Ancak ameliyat sonrası, hastanedeki müşehade sürem içerisinde bir kez daha farkettim ki, Yavuz Beşoğul, hayatımda denk geldiğim, hastalarına bu kadar yüksek ilgi ve alaka gösteren en iyi doktor olmuştur.

Çoğu gün servisten akşam 23:00 sularında ayrıldıktan sonra gecenin 01-02 sularında bile ekibine telefon açarak durumumu takip etti. Kendisine, gerçekten sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Emsey hospitıl ise benim şimdiye dek çok kez bulunduğum bir çok büyük ve önemli otelden bile çok daha konforlu, hastane girişindeki valesinden odalarınına kadar müthiş konforlu ve personeli çok ilgi alakalıydı. Gerçekten memnuniyetimi kelimelere bile dökmekte zorlanıyorum. Hayatımda yaptığım en iyi seçimlerden birisi olduğunu söyleyebilirim.

Son olarak da, Sayın Yavuz Beşoğul ve ekibi tarafından çok başarılı geçen bu operasyonumun her anında bizlerden ilgisini eksik etmeyen asistan İlkber Hanıma da sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Son Yazılar

Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Avantajları
Yazar: Mart 6, 2024
Kalp Damar Tıkanıklığı Belirtileri
Yazar: Ocak 4, 2024
Pulmoner Emboli Nedir?
Yazar: Aralık 25, 2023
Koroner Bypass Ameliyatı Nedir?
Yazar: Aralık 18, 2023